Pěší turistika Vykopněte krytou trať a vydejte se po malebné trase

Pěší turistika Vykopněte krytou trať a vydejte se po malebné trase

Pokud mýdlo a voda nejsou snadno dostupné, CDC doporučuje použít dezinfekci rukou, která obsahuje alespoň 60 procent alkoholu.

5. Take Your Grains To-Go

Minutový trik: Získejte opravu vláken z přenosných celých zrn v šálcích. Podobně jako v případě konceptu okamžité polévky lze celozrnné šálky, jako například Q Cups, během několika minut proměnit na svačinu nebo přílohu s trochou vroucí vody. Tyto organické šálky quinoa mají vysoký obsah vlákniny, bílkovin a dalších živin. “Q Cups mohou být také základem jídla,” říká odbornice na kulinářskou výživu Jessica Fishman Levinson, RDN. “Přidejte trochu bílkovin a oběd je hotový.” “Poukazuje na to, že to samé můžete udělat ráno s šálkem instatního oválného ovsa v poháru. “Přidejte bobule a ořechy a je to rychlá, snadná a zdravá snídaně, která vám pomůže dostat se ven,” říká.

6. Nakopněte krutony k obrubníku Carb

Minutový trik: Do salátu místo krutonů přidejte ořechy nebo semínka. Protože většina krutonů není vyrobena z celých zrn, výměna krutonů za ořechy nebo semena je snadný způsob, jak omezit spotřebu jednoduchých sacharidů a zvýšit příjem živin. “Zdravý tuk a trochu bílkovin přidávají tu krizi, kterou hledáte bez rafinovaných sacharidů,” říká Levinson.

7. Cvičte (jen 60 sekund!)

Jednominutový trik: Udělejte opravdu krátké vysoce intenzivní cvičení. “Lidé se tolik zajímají o to, aby si našli čas na hodinu a půl do posilovny, ale když porovnáte někoho, kdo chodí do posilovny a dlouhodobě pracuje v ustáleném stavu, s někým, kdo pracuje velmi tvrdě krátký čas bude intenzita vždy trumfovat trvání, “říká fitness trenérka celebrit z Los Angeles Andrea Orbeck. Je známo, že tréninky intervalového tréninku s vysokou intenzitou (HIIT) přinášejí velké výsledky v krátkých časových obdobích, říká. Nedávná studie publikovaná v PLOS One v dubnu 2016 navíc zjistila, že totéž platí pro Sprint Interval Training (SIT) – což přináší výsledky v ještě kratších dávkách. Studie ukázala, že pouhá jedna minuta intenzivního cvičení nabízí podobné výhody jako 45minutové cvičení střední intenzity. Neříkáme, že byste se měli zbavit své pravidelné cvičební rutiny, ale když máte tu a tam volnou minutu (a pokud váš lékař schválí aktivitu s vysokou intenzitou), udělejte si 60 sekund a střídejte chůzi nebo běhání s krátkými, rychlými dávkami skákat zvedáky, dřepy, výpady nebo sedy-lehy.

8. Vytáhněte vlastní váhu – doslova!

Jednominutový trik: Použijte svoji tělesnou hmotnost, abyste se dostali do rychlého silového tréninku. Sbohem, činky. Dobrý den, kila navíc zbyla z prázdnin! Věřte tomu nebo ne, váha vašeho vlastního těla může být ideálním nástrojem odporu. “Cvičení s tělesnou hmotností je levné, přizpůsobivé, jednoduché a nevyžaduje mnoho místa,” říká Avigdor Dori Arad, RD, certifikovaný fyziolog fyziologů v nemocnici Mount Sinai St. Luke v New Yorku. “Cvičení s tělesnou hmotností vám může pomoci stát se štíhlými, aktivními a silnými.” “Během jedné minuty můžete dělat kliky, sedy-lehy nebo dřepy, nebo je kombinovat do okruhu.”

9. Naplánujte si svůj svačinový útok

Jednominutový trik: Naplánujte si rychlé a snadné občerstvení mezi jídly. Zdravé občerstvení mezi jídly (a před/po intenzivním tréninku) vám může pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti hmotnosti v roce 2017. „Je to dobrý způsob, jak se zbavit pocitu hladu, když si sednete k dalšímu jídlu,“ říká Kennedy. Navíc zdravé svačiny posilují váš metabolismus, vyrovnávají hladinu cukru v krvi a pomáhají předcházet přejídání. Kennedy navrhuje uvařit některá vejce a nechat je v ledničce na svačinu; mít po ruce nějaký hummus a vegetariánské tyčinky; nebo nakrájíme jablko a kousky potřeme 1 lžící arašídového másla.

10. Mysli mimo burrito

Jednominutový trik: Místo majonézy použijte avokádo. Zatímco Američané běžně spojují avokádo s mexickým jídlem, toto ovoce (správně: ovoce ne zelenina) je docela univerzální. Často jej vidíme v salátech, sushi rolkách a smoothies. Avokádo je stejně jako ořechy a olivový olej považováno za zdravý tuk. Krémové avokádo s vysokým obsahem mononenasycených tuků a plné živin vytváří zdravější koření než majonéza. Až příště budete oblékat hamburger nebo sendvič, Levinson navrhne držet majonézu a místo toho namazat trochu avokáda.

11. Dejte si time-out

Minutový trik: Udělejte minutovou meditaci. Ačkoli doufáme, že máte nový rok bez stresu, víme také, že čas od času se stres vkrádá do života každého. Ne každý stres je špatný. Ve skutečnosti to může být v určitých situacích motivační – a dokonce zachraňující život – ale některé druhy stresu mohou také způsobit poškození vašeho zdraví. Jedním z praktických způsobů, jak znovu získat pocit klidu a rovnováhy, zvládat stres a předcházet jeho škodlivým účinkům, je meditace. Může to být stejně snadné jako zavřít oči a zhluboka dýchat, cvičit hluboké dýchání na procházce, opakovat mantru nebo se modlit.

12. Keep Happy Hour Happy

Minutový trik: Vyměňte svůj míchaný koktejl za sklenku červeného vína. Koktejly mohou být zábavným a relaxačním způsobem, jak označit konec pracovního dne, ale mnoho koktejlů obsahuje sladké a tučné přísady, takže vaše sklenička fandění může také skončit jako kalorická bomba. Místo toho Levinson navrhuje oslavu se sklenkou červeného vína. “Může vám to pomoci ušetřit 200 a více kalorií,” říká. “Navíc získáte resveratrol jako antioxidant.” “Resveratrol, jeden z polyfenolů v červeném víně, může pomoci zabránit poškození cév, snížit” špatný “LDL cholesterol a snížit riziko vzniku krevních sraženin. Nejste fanouškem červeného vína? Vsaďte na nízkokalorické koktejly, které neobsahují cukrové mixéry, jednoduchý sirup nebo plnotučné mléčné nebo kokosové mléko, například šampaňské s čerstvě vymačkanou šťávou, sodu z vodky, ginem a tonikem nebo klasické martini.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o zdravém životě!

Nejnovější ve zdravém životním stylu

Holistický pohled na pohodu a zdravotní gramotnost

Hlavní lékařský redaktor společnosti Everyday Health Arefa Cassoobhoy, MD, MPH, mapuje cestu k „přesným a praktickým“ lékařským informacím.

Od Abby Ellin 26. dubna 2021

Je vaše město jedním z nejzdravějších (nebo nejnezdravějších) v USA?

Nový průzkum řadí téměř 200 míst na základě zdravotní péče, jídla, fitness a COVID-19.

Od Becky Upham 9. února 2021

CES 2021: Může virtuální medicína pomoci snížit rozdíly ve zdravotní péči?

Experti na zdravotnické technologie se sešli na letošní výstavě spotřební elektroniky, aby diskutovali o tom, jak technologie mohou nabídnout cestu k spravedlivé zdravotní péči. . .

Od Don Rauf, 15. ledna 2021

CES 2021: Telemedicína chválená jako příběh úspěchu zdravotnictví v roce 2020

Experti na zdravotnické technologie na výstavě Consumer Electronics Show 2021 líčili způsoby, kterými telemedicína za poslední rok zlepšila péči o pacienty.

Od Don Rauf, 14. ledna 2021

Fáze centra zdraví a wellness na CES 2021 s novými zařízeními pro domácí fyzioterapii, vylepšeným sluchem, monitorováním hladiny glukózy v krvi a dalšími

Mnoho zařízení představených na CES 2021 odráželo zdravotní potřeby, které pandemie COVID-19 dostala do popředí, včetně nositelného čističe vzduchu, a. . .

Od redaktorů Doctor’s Ask, 13. ledna 2021

CES 2021: Jaká je postpandemická budoucnost pro technologie Telelehealth a Digital Health?

Experti na zdravotnické technologie přezkoumávají inovace, které pomohly spotřebitelům udržet si blahobyt během pandemie a jak v tom mohou pokračovat. . .

Od Don Rauf, 13. ledna 2021

CES 2021 odhaluje to nejlepší ze zdravotnických technologií, péče o sebe, domácího zdraví, vzdáleného monitorování a dalších

Vzhledem k tomu, že pandemie COVID-19 stále zuří, je CES 2021 plně digitální, což zdůrazňuje více než kdy jindy potřebu technologií, které nás udržují v bezpečí a ve spojení. nbsp. . .

Od redaktorů Doctor’s Ask, 12. ledna 2021

Černá, latino a domorodá společenství zasáhly vlny veder nejvíce

Do hry vstupuje zdraví, ekonomika a sousedská spravedlnost.

Od Kaitlin Sullivan 8. října 2020

Trump vs. Biden: Komu důvěřujete svým zdravím?

Nadcházející prezidentské volby budou mít hluboký dopad na zdraví všech Američanů. Zde stojí dva kandidáti hlavních stran.

Od Salma Abdelnour Gilman 18. srpna 2020

Mohli byste ušetřit peníze za léky na předpis?

Otestujte si své znalosti způsobů, jak ušetřit na lécích na předpis, a zjistěte, zda z nich vytěžíte maximum. Čím více víte, tím více můžete ušetřit. . .

Od Debra Fulghum Bruce, PhDA, 8. dubna 2019 “

Julie Bowen je vášnivou uživatelkou opalovacích krémů. Christopher Polk/NBC/NBC přes

Julie Bowen má letos na jaře narozeniny-a přestože jí je v březnu 44 let, herečka, která vyhrála Emmy, by mohla snadno projít o deset let mladší, a to díky svému náboženskému využití určitého nálezu krásy drogerie.

“Opalovací krém je věcí číslo jedna na mém seznamu produktů, které používám neustále a které jsem vždy používal,” říká Bowen pro Doctor’s Ask. “Ráno si vyčistím zuby, umyji si obličej a natřu se opalovacím krémem.” Obvykle ho aplikuji dvakrát nebo třikrát denně na obličej a ruce. ”

Když se blíží její polovina 40. let, Bowen říká, že teď je ve své kůži mnohem více v pohodě, než když byla mladší. “Ve svých 20 letech jsem se cítila nepříjemně,” prozrazuje. “Jsem teď velmi spokojený se svými dětmi.” ”

Nemluvě o tom, Bowen říká, že její pleť ve skutečnosti nyní vypadá lépe než před 20 lety. “Dříve to bylo mastné a skvrnité [když jsem byla mladší], ale po mém těhotenství se to ustálilo,” vysvětluje.

SOUVISEJÍCÍ: Šokující jednoduché triky Sofie Vergary

Kromě toho, že každý den nosí SPF, Bowen udržuje zbytek své rutiny péče o pleť jednoduchou. “Mám štěstí, když se vůbec můžu dostat do koupelny, abych si ráno umyl obličej,” říká matka tří chlapců mladších 10 let. “Používám jemný čisticí prostředek a hadřík na praní.” Zkoušel jsem drhnout a štětce, ale našel jsem nejlépe prací utěrku. ”

Po umytí obličeje a před nasazením opalovacího krému Bowen aplikuje Neutrogena Rapid Wrinkle Moisturizer, retinolový krém, který také obsahuje kyselinu hyaluronovou pro hydrataci suché pokožky a komplex glukózy pro urychlení povrchové aktivity pokožky. “Zkoušel jsem v minulosti retinolové produkty, které byly dráždivé, ale tohle není,” říká hvězda Modern Family. “Nedělá mě to rudým ani svědivým.” ”

Přestože jako matka a herečka na plný úvazek nemá mnoho času nazbyt, Bowen se stále hodí k rychlému tréninku. “Než jsem měla děti, hodně jsem cvičila jógu, běh a plavání.” Stále mám ráda jógu, ale zabere to tolik času, “říká. “Nyní pojedu po Los Angeles s taškou běžeckého oblečení v autě.” Pokud budu mít 40 minut, než budu muset vyzvednout své děti ze školy, zastavím se a půjdu si zaběhat. ”

Bowen také o víkendech nakupuje se svou rodinou na farmářském trhu, zásobuje se jablky a je plná rozpustné vlákniny regulující cholesterol.

Dodává, že její synové si užívají obyčejná, zdravá jídla. “Děti mají rády věci, které jsou tak základní a nudné.” Snažila jsem se svým dětem připravit domácí hranolky a oni si mysleli, že jsou nechutné, “říká. “Jediná věc, kterou měla moje máma na stole každý večer, byl velký salát, a to dělám i se svými dětmi.” ”

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o zdravé kůži!

Nejnovější v kůži Krása

6 tipů po chirurgickém zákroku, které pomohou uzdravit váš řez

Správná výživa je klíčovou – ale často přehlíženou – součástí vašeho plánu obnovy.

Od Andrea Peirce 26. dubna 2021 Sponzorovaný reklamní obsah

Zeptejte se Castle Connolly Top Doctor: Jak stárnutí a gravitace ovlivňují vaši pokožku

Proslulý plastický chirurg, uznávaný jako nejlepší lékař Castle Connolly, diskutuje o faktorech, které ovlivňují vzhled naší pokožky a o tom, jak mohou pacienti. . .

Do 11. února 2021

Clean Beauty 101: Komplexní průvodce

Od Jessicy Migala 29. ledna 2021

Kalifornie zakazuje 24 toxických chemikálií z produktů osobní péče: Co vědět

Kalifornie, stát pro federální úsilí, se stala první v zemi, která zakázala určité chemikálie z kosmetiky a přísad pro osobní péči. . .

Rachel Jacoby Zoldan, 11. ledna 2021

Jaké jsou výhody rybího oleje pro vaše vlasy?

Jíst více celých ryb s omega-3 mastnými kyselinami může pomoci posílit vaše kadeře, ale existují omezené důkazy o tom harmoniqhealth.com/cz/, že pilulky z rybího oleje udělají to samé.

Od Jessica Migala 9. prosince 2020

Co je obličejová jóga? Navíc 5 cvičení k vyzkoušení doma

Stejně jako chodit do posilovny udržuje vaše tělo v kondici, tato cvičení inspirovaná jógou údajně posilují svaly na tváři, aby vám pomohly vypadat. . .

Od Moiry Lawler 13. října 2020

7 jednoduchých domácích hacků pro zdravou pokožku

Pro svou nejlepší pleť se dívejte za zásobování své ješitnosti výrobky pro péči o pleť a pozvěte do svého každodenního života návyky zdravé pokožky.

Od Moiry Lawler 9. října 2020

8 potenciálních přínosů kolagenu pro zdraví – a 1 věc, kterou nemůže udělat

Od kůže a kostí po zdraví střev a další, zde je návod, jak může módní doplněk posílit vaše zdraví a pohodu.

Od Jessica Migala 8. září 2020

20 způsobů, jak uchovat – a posílit – kolagen ve vaší tváři

Více kolagenu znamená méně vrásek a hladkou, zvednutou pokožku. Zde jsou aktuální produkty, ošetření v kanceláři a návyky životního stylu, pro které je třeba cvičit. . .

Od Jessicy Migala 28. srpna 2020

Je to psoriáza nebo je to ekzém? Nový test bez bolesti může říci

Na rozdíl od biopsií způsobují pásy pásky minimální nepohodlí a žádné jizvy.

Od Becky Upham, 10. srpna 2020 “

Proč trávit léto cvičením uvnitř v posilovně, když je venku tolik zábavných aktivit, které si můžete užít? Doug Schnitzspahn, šéfredaktor časopisu Elevation Outdoors v Boulderu, Colorado, tráví dny zaměřené na outdoorové aktivity pro své čtenáře Rocky Mountain. Když není v kanceláři, využívá výhod hor na svém dvorku – jízda na kole, běh na lyžích, horolezectví a hon za svými dvěma malými dětmi. Mezi nejlepší tipy Schnitzspahn pro aktivity spalování kalorií v létě patří:

Horská cyklistika

“Při tréninku je potřeba hodně energie na výstup po horských stezkách,” říká Schnitzspahn. “Ale je to dobrý intervalový trénink a na zpáteční cestě dostaneš velkou odměnu.” „Intervalový trénink střídá krátké dávky intenzivní aktivity s lehčími aktivitami a může skutečně zvýšit vaši sílu spalování kalorií.

Schnitzspahn dodává, že jízda na horském kole pomáhá rozvíjet reakční schopnosti, které se nemůžete naučit na posilovacím stroji. “Reakce na skutečný terén vám poskytne lepší základní trénink než jen programování stroje na simulaci kopců,” říká. Schnitzspahn uvádí, že Lance Armstrong je velkým fanouškem tohoto sportu – Armstrong loni vyhrál Leadville Trail 100 a Colorado státní mistrovství horských kol. Abyste si ale užili jízdu na horském kole, nemusíte být profesionální cyklista. Nováčci mohou vyrazit do kopců na stezkách pro začátečníky a přesto spálit až 400 kalorií za 30 minut. *

Trail Running

Přeskočte simulovanou verzi v tělocvičně a vydejte se na skutečné stezky. Trailový běh, stejně jako jízda na horském kole, rozvíjí reakční schopnosti. “Nakonec budete muset při lezení po stezkách více tlačit,” říká Schnitzspahn. “A tím spálíte více kalorií.” “Za půl hodiny trailového běhu můžete spálit až 400 kalorií.”

Turistika

Vykopněte vnitřní dráhu a vydejte se po malebné trase.