Balya eğitilmiyor ve klasik için ciddi bir şüphe.

Balya eğitilmiyor ve klasik için ciddi bir şüphe.

Şimdi, hem oyuncu hem de çevresi Barça’nın önümüzdeki birkaç saat içindeki hareketlerinden çok haberdar. Zaten PSG’nin işleri kolaylaştırmayacağı konusunda netler ama Barça ile diğer kulüplere sunulan koşulların aynı şekilde devam etmesini umuyorlar. Ve bunun böyle olması için zorlayacaklar. Geri dönüşü olmayan bir duruma ulaşılmadığına ve üç taraf arasında dostane bir anlaşmaya varılmadan önce yalnızca bir adım kaldığına inanıyorlar. Her şey zaten PSG’ye bağlı olsa da, bu anlaşmazlık önümüzdeki birkaç gün içinde gerçekleşebilir.

Barça’da, son saatlerde olup biten her şeyden tam olarak haberdar olmalarına rağmen, kesinlikle hiçbir şeyi onaylamıyorlar veya reddetmiyorlar. PSG’nin hareketlerini biliyorlar ve operasyonun ayrıntılarını tanımlamak için bir masaya oturabileceklerini umuyorlar. Blaugrana kulübü geçen hafta Neymar’ın ödünç verebileceğini biliyordu ve zaten oyuncunun kendi OK’ini arıyordu.

Oyuncunun çevresi çok fazla ümit taşıyor. Bir kaya ile sert bir yer arasında görüldüğünde daha da tehlikeli olan bir PSG’nin müzakere dayanıklılığına rağmen, tüm bu meselenin başlangıcından beri bunu yaşadı. Zor bir şekilde tanımlanabilecek bir operasyonda her şeyin yolunda gittiğine ve sadece son saldırının eksik olduğuna inanıyorlar. Şimdi fikir, iki kulüp arasında bir toplantıya zorlamak, çünkü PSG, Barça durumunda zorunlu bir satın alma seçeneği gerektirecek.

Ve orada, zorunlu bir satın alma seçeneğiyle de atanacak olan bir oyuncunun takasa girebileceği yer burasıdır. Son haftalarda birçok isim ortaya çıktı ama her şey Rakitic’in PSG koçlarına en çok yakışan futbolcu olduğunu gösteriyor. Hem Leonardo hem de Tuchel, her şey PSG sahiplerinin nihai kararının pahasına olmasına rağmen, Hırvatların gelişine OK verecek.

PSG’nin sonunda Neymar’ı satıp satmayacağını düşündüğü takviyeler

PSG, Neymar olmadan sezonun ilk kupasını topladı

Neymar tam fiziksel durumdadır ve imzaladığı anda herhangi bir takım için oynamaya hazır olacaktır. Ayak bileği yaralanmasından iyi bir iyileşme sağladı ve tıbbi olarak taburcu edildi ve birkaç gündür rekabetçi. PSG’de neredeyse saklanarak yaşadı ve son saatlerini Paris’te yaşıyor olabilir. İnanılmaz görünüyordu ama Neymar çıkacak. Ve Camp Nou’ya doğru olmasını istiyor. 

İtalyan kulübünün geçtiğimiz Cuma günü Seul’de Güney Kore futbolunun yıldızlarına karşı oynadığı hazırlık maçında Cristiano Ronaldo ve Juventus pahalı olabilirdi. Bunun ana nedeni, Cristiano Ronaldo’nun maça bir dakika boyunca katılmaması ve yedek kulübesinde 90 geçirmesiydi.

08/01/2019

Yasa 08/02/2019, 11:16 CEST

Cristiano Ronaldo

Bu nedenle, L.K.B’den bir avukat & Ortaklar, Oh Seok-hyun, avukata göre, üç tarafın aktardığına göre, Güney Kore polisine Portekizli oyuncu Juventus ve maçı düzenleyen The Fasta hakkında bir sahtekarlık iddiasıyla şikayette bulunmaktan sorumluydu. Güney Kore federasyonu ile imzaladıkları sözleşmeyi Cristiano’yu sahaya atlamayarak ihlal ettiler.

Cristiano, Seul’deki maç sırasında yedek kulübesinde | AFP

Aynı dernek, K League, birkaç gün önce resmi bir protesto yayınladı. Taraftarlar Portekizli yıldızı beklediler ve bir dakika kısa giyindiğini göremeyince hayal kırıklığına uğradılar.

Juventus ve Cristiano Ronaldo’ya karşı Kore K Ligi protestosu

Simeone: "Cristiano Ronaldo ile Joao Félix’e benzerlik görmüyorum"

Şimdi dava mahkemeye gidebilir. Görünüşe göre, sözleşme Cristiano’nun maçın en az 45 dakika oynamasını gerektiriyordu. TheFasta’ya göre Ronaldo’nun katılmaması oyuncunun “fiziksel durumu” ndan kaynaklanıyordu ve Sarri bir basın toplantısında kas problemi nedeniyle oynamadığını belirtti.

Zinedine Zidane, Gareth Bale hakkında kesin olmaktan çok belirsizlik bıraktı. Fiziksel rahatsızlıktan başka bir şey olmaması gereken şey Galli’yi önümüzdeki hafta Real Madrid için çok önemli maçlar, Şampiyonlar Ligi’nin Bayern Münih’e dönüşü ve ona karşı klasik FC Barcelona’ya karşı bir sakatlığa dönüştürebilir. Şimdilik, Real Madrid’in LaLiga Santander liderliğini pekiştirmeye çalışacağı El Molinón’da yokluğu şimdiden belli.

04/14/2017

Saat 15: 46’da CEST

Alman Bona @kafadergisi Gareth Bale

Spor İngilizcesi

Zindine Zidane, Gareth Bale’nin sakatlığından endişe duyduğunu itiraf etti

"Elbette yarın bizimle olmayacak. Ve sonra göreceğiz. Elbette bir şeyi var, biraz ödemi var ve riske girmeyeceğiz. Her gün nasıl geliştiğini görmelisiniz. Maç bazında, başka bir şey düşünemiyoruz, umarım en kısa sürede bizimle olursunuz", Zidane’nin açıklamasıydı, daha sonraki bir yanıtta endişesini derinleştirip itiraf etti: "Ödem soleusta. Kaslı, ameliyat olduğu kısım. Ve tekrar oynamaya başladığında onu orada rahatsız ediyor … Endişelendiğim doğru, sakat oyuncuları ve son aşamada daha fazlasını görmekten hoşlanmıyorum. Hiçbir şeyi riske atmayacağımız kesin olan şey", dedi.

Galler’in ileri gittiğini de itiraf etti. "tabii ki mutlu değil. Üç ay sonra geri döneceği için heyecanlıydı ama ciddi bir şey olmadığını biliyor. Bu bir aksilik ve bazen oluyor. Sakin olmalısın ve bence o".

CRISTIANO VE Benzema, TAKILI

Zidane, görünüşünde, aralarında BBC’nin yanı sıra Bale’nin de bulunduğu özel isimlerden bahsetti. Yani CR7 ve Benzema. Portekizlilerden temin etti ki "Sezonun sonuna kadar tüm hızıyla gideceğini söylüyorsa mutlu olmalısın ve ben memnunum. Çok motive olduğu ve çok iyi olduğu doğru. Avrupa’da çok az kişi yüz gol atacak"Portekizlilerin yüzüncü yıldaki skorunu anlattı.

Ve Karim Benzema’nın ‘kilo vermesini’ memnuniyetle karşıladı. "Daha zayıf görünüyor, ama bunun hakkında konuşmuyoruz, yalnız oydu. Fiziksel olarak iyi olduğu doğru, tüm yıl boyunca iyi olmanın önemini biliyor, ama daha da önemlisi, her şeyi riske atıyoruz.".

SAVUNMADA DEĞİŞİKLİK YOK

Varane ve Pepe’nin kayıplarına ve Nacho’nun uyarılmasına rağmen Zidane, ‘klasiğin’ yakınlığına rağmen savunma hattında değişiklik yapmayacağını ima etti. "Zorluklarımız var, sakat oyuncular var, ama aynı zamanda hazır olan ve yarın hala savunmayı inşa edebiliriz. Orada olanlara güveneceğiz ve pozitif olacağız, umarız başka oyuncu sakatlanmaz", arzu etmek.

coentrao ve marco asensio hakkında

Zinedine Zidane, farklı anlar yaşayan iki oyuncuya da değindi. Bir yandan, iyimserliğe katkıda bulunmak istediği Portekizli Fabio Coentrao, "Yarın bizimle olacak, oynarsa sonra göreceğiz; belki kendine çok sert davrandı", iyi görünmeyen ifadelere atıfta bulunarak.

Balya eğitilmiyor ve klasik için ciddi bir şüphe.

Zidane’nin Borussia Dortmund’u kızdıracak yanıtı

Mallorcan Asensio’dan Zidane, "hazırsınız ve hazırsınız, oynayın, doksan, on veya bir dakika ve bu çok iyi. Herkeste olduğu gibi ona da güveneceğim. Tüm oyuncularla gurur duyuyorum, onlar dahil oluyor ve ne yaptığımızı biliyoruz. Bağlı olmamız gerektiğini biliyorlar"Beyaz takımın 53 maç üst üste skor eklemesini memnuniyetle karşılayan bir Zidane, Münih gibi büyük maçlarda takımın yanıt verdiğini belirtti: "Bu kulübün DNA’sı, büyük tarihidir. Zorluk ne kadar büyükse, bağlılığımız o kadar büyük olur ve oyuncular bunu her gün ilk gösterenler olur. Bu yüzden sezon sonunda bu önemli oyunlar geldiğinde mutlu oluyoruz, bu başlıkları oynamayı seviyoruz.", Fransız teknisyeni bitirdi.

İspanyol hentbol takımı bu Salı günü Zaragoza’da, önümüzdeki 30 Aralık Cumartesi gününe kadar Zaragoza’daki Siglo XXI pavyonunda yoğunlaşarak Hırvatistan 2018’deki bir sonraki Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarına başlıyor.

26 Aralık 2017, 11:07 am CET

EFE

Ulusal antrenör Jordi Ribera, Hırvat etkinliğini Aragon başkentinde bu yoğunlaşma ile hazırlayacak ve ardından 5, 6 ve 7 Ocak’ta Pontevedra ve Vigo’da düzenlenecek olan XLIII Uluslararası İspanya Turnuvası izleyecek.

Zaragoza konsantrasyonu için Jordi Ribera on dokuz oyuncuyu topladı. Galiçya uluslararası 5 tl bonus veren bahis siteleri turnuvası için iki atma yapması planlanıyor.

Çağrılan on dokuz oyuncu:

Gonzalo Pérez de Vargas (FC Barcelona Lassa), Rodrigo Corrales (PSG Hentbol) ve Sergey Hernández (Helvetia Anaitasuna), kaleciler; Raúl Entrerríos (FC Barcelona Lassa) ve Daniel Sarmiento (Saint Raphael), merkez; sağ bek Eduardo Gurbindo (HBC Nantes) ve Alex Dujshebaev (PGE Vive Kielce); sol kanattan Joan Cañellas (HC Vardar), Viran Morros (FC Barcelona Lassa), Iosu Goñi (Pais d’Aix Université) ve Daniel Dujshebaev (RK Celje Pivovarna Lasko); sağ kanat oyuncuları Ferrán Solé (Fenix ​​Toulouse Hentbol) ve David Balaguer (HBC Nantes); sol kanat oyuncuları Ángel Fernández (Logroño Şehri) ve Valero Rivera (Fútbol Club Barcelona Lassa); Julen Aginagalde (KS Vive Tauron Kielce), Antonio Bazán (Helvetia Anaitasuna), Gideón Guardiola (Rhein-Neckar Löwen), Adriá Figueras (Fraikin Granollers) pivotlarına ek olarak.

Görüşmedeki ana yenilik, Helvetia Anaitasuna’nın pivotu ve Danimarka’daki 2016 Avrupa Şampiyonası’nı ve 2017 Cezayir Dünya Şampiyonası’nı kazanan Hispanos Júnior de Isidoro Martínez’nın kaptanı Antonio Bazán.

Bu listeyle Jordi Ribera, Fransa’daki 2017 Dünya Şampiyonası’na katılan ve 17 oyuncudan 15’i Fransız topraklarına göç eden takımın üssünü koruyor.

İspanyollar 2018 Hırvatistan Avrupa Şampiyonası’na giderken, geçen Ekim ayında Almanya’da hentbolun başlamasının 100. yıldönümünde Avrupa’yı savunacak olan Christian Prokop liderliğindeki takıma karşı harika bir imaj sunmanın yanı sıra yenilgiyi bilmiyorlardı. Hırvat topraklarında başlık.